چهارشنبه, 14 آذر 1397 ساعت 12:47

40 تشکل غیر دولتی حوزه سرطان در کشور فعال است

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

کلینیک امید تهران: دبیر همایش کار داوطلبانه از ضرورت پژوهش های علمی برای فعالیت های داوطلبانه خبر داد و افزود: هم اکنون 40 تشکل حوزه سرطان در کشور فعالیت می کند.
 آراسب احمدیان عصر سه شنبه در آیین ملی نکوداشت خدمات داوطلبانه که در سالن همایش های رازی برگزار شد، گفت: بسیار ارزشمند است که با وجود درشتی و بدی های این جهان داوطلبان اقدام به فعالیت های خیر و نوع دوستی می کنند.
وی با اشاره به ضرورت بررسی علمی فعالیت های داوطلبانه گفت: نیاز داریم در سیمنارهای علمی در خصوص فعالیت های داوطلبانه و چگونگی حفظ روحیه داوطلبان و همچنین چگونگی فعالیت کارمندان در کنار افراد داوطلب در سازمان پژوهش انجام شود.
مدیرعامل موسسه خیریه محک گفت: امروز فعالیت داوطلبانه در کشور در حال رشد زیادی است و افتتاح و مدیریت آنها نیز با افراد داوطلب است.
وی اضافه کرد: موفقیت موسسات داوطلبانه در کشور به میزانی است که می توان از تجربیات خوب آنها برای پیشبرد شرکت ها و موسسات تجاری نیز استفاده کرد.
محمد نصیری رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر نیز در این همایش گفت: هلال احمر دارای 2 میلیون داوطلب است که البته ظرفیت بیش از این را دارد.
وی افزود: هلال احمر در نظر دارد با کمک دیگر سمن ها و تشکل های مردی در نظر دارد کارهای بزرگی انجام دهد.

خواندن 45 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.