دوشنبه, 29 مرداد 1397 ساعت 10:24

مرکز غربالگری سرطان به بهره‌برداری می‌رسد

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

کلینیک امید تهران: رایزنی‌ها با وزارت بهداشت برای ایجاد مراکز جدید درمانی شهرداری تهران آغاز شده و بر این اساس قرار است ۵ مرکز جدید در ۵ پهنه شرقی، جنوب‌شرقی، جنوب، جنوب‌غربی و غرب پایتخت ایجاد شود.
این موضوع البته بستگی به همکاری شهرداری‌های مناطق برای در اختیار قرار دادن زمین‌های مورد نیاز و ارائه مجوزهای لازم از سوی وزارت بهداشت دارد.» این خبری بود که روز گذشته مدیرعامل شرکت شهرسالم شهرداری تهران، در نشست خبری خود به خبرنگار همشهری اعلام کرد. حمید چوبینه همچنین گفت که به‌زودی یک‌مرکز جامع تشخیص و پیگیری سرطان برای استفاده شهروندان تهرانی در بلوار کشاورز ایجاد می‌شود.
نشست خبری مدیرعامل شهرسالم پیش از ظهر دیروز در مجتمع درمانگاهی منطقه 6برگزار شد. چوبینه در این برنامه ضمن پاسخ به سؤالات اصحاب رسانه، چند خبر هم داشت. به‌طور نمونه او گفت: «در آ‌ینده نزدیک به جای اینکه بازنشستگان شهرداری به مراکز درمانی بروند، پزشکان ما به منزل آنها رفته و به وضعیت درمانی آنها رسیدگی می‌کنند و این کار به‌زودی توسط معاونت درمان عملیاتی خواهد شد.»
او در رابطه با پیوست‌های HSE (سلامتی، ایمنی و محیط‌زیست) که برای بسیاری از پروژه‌های شهری چندان جدی گرفته نمی‌شوند، نیز اظهار کرد: «مشغول تدوین سامانه‌ای هستیم که پیمانکاران و افراد صاحب صلاحیت به‌ویژه در حوزه HSE بتوانند خود را به این سامانه معرفی کنند تا ابتدا پایش اولیه برای این پیمانکاران انجام و در ادامه نیز به‌صورت مستمر پایش‌ها روی این پیمانکاران شهرداری تهران عملیاتی شود.»

خواندن 56 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.