سه شنبه, 01 خرداد 1397 ساعت 07:49

آستان قدس حسینی بزرگترین مرکز درمانی سرطان عراق را احداث می‌کند

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

کلینیک امید تهران: بزرگترین مرکز درمانی سرطان در عراق به همت آستان قدس حسینی در کربلا احداث می‌شود که ساخت این بیمارستان تاکنون 60 درصد پیشرفت داشته است.
 اقدامات آستان قدس حسینی در زمینه احداث بزرگترین مرکز پزشکی عراق به منظور درمان بیماری‌های سرطانی در کربلا در حال انجام است.
محمد طاهر مهندس ناظر شرکت خیرات السبطین در این باره گفت: میزان پیشرفت پروژه احداث مرکز تومورهای سرطانی امام حسین(ع) به 60 درصد رسیده است.
وی با بیان اینکه این بیمارستان به بروزترین تجهیزات پزشکی نوین و بهترین سازه‌های جهانی در این زمینه مجهز خواهد شد، افزود: این پروژه طبق مشخصه‌های اروپایی تایید شده و ویژه ساخت بیمارستان‌های تخصصی در جهان طراحی شده است. 
طاهر با اشاره به اینکه مساحت این پروژه سه هکتار است، خاطر نشان کرد: ساختمان اول به وسعت چهار هزار و 700 متر مربع  پیش‌بینی شده که طبقه اول شامل بخش‌های پرتو درمانی موضعی، شیمی درمانی، تشخیص با اشعه عملیات، اورژانس، داروخانه و آزمایشگاه، بسیاری از کلینیک‌ها و اتاق‌های اداری است.
وی با بیان اینکه ساختمان دوم ویژه کادر پزشکی و به مساحت یک هزار و 450 متر مربع است که از سه طبقه با اهداف درمانی مختلف ساخته شده است، گفت: ساختمان سوم به اسکان بیماران اختصاص دارد و شامل 4 طبقه می‌شود که در زمینی به مساحت یک هزار و 450 متر مربع واقع شده است.
به گزارش فارس، آستان قدس حسینی بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی بسیاری احداث کرده و یا در دست احداث دارد که از جمله آنها می‌توان به بیمارستان امام زین العابدین(ع)، بیمارستان شیخ احمد الوائلی(ره) و بیمارستان بیماری‌های قلبی و عروقی خاتم الانبیاء (ص) اشاره کرد.

خواندن 37 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.