سه شنبه, 23 آبان 1396 ساعت 09:25

همراهان کودکان سرطانی به صورت رایگان در مرکز رفاهی فرهنگیان خرم‌آباد پذیرش می‌شوند

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

کلینیک امید تهران: مدیر کل آموزش و پرورش لرستان از پذیرش و اسکان همراهان کودکان سرطانی در مرکز رفاهی فرهنگیان شهرستان خرم‌آباد خبر داد.

خدانظر دریکوند با اعلام این خبر، گفت: با همکاری انجمن خیریه محک، از این پس همراهان کودکان سرطانی می‌توانند از خدمات مرکز رفاهی شماره 2شهرستان خرم‌آباد به صورت رایگان استفاده کنند.
مدیرکل آموزش و پرورش لرستان، هدف از اجرای این طرح رایگان را عمل به فرمایش مقام معظم رهبری دانست و افزود : بنا به فرموده معظم‌له، بیماران جز درد بیماری نباید دغدغه و درد دیگری داشته باشند.
وی خاطرنشان کرد: خانواده کودکان سرطانی با مشکلات فراوانی دست و پنجه نرم می‌کنند، لذا ضرورت دارد با تسهیل در شرایط اسکان این عزیزان، بخشی از دغدغه‌های آنان رفع شود.
در همین رابطه، حمید رحمانپور مدیر عامل مرکز رفاهی فرهنگیان شماره 2  خرم آباد نیز، گفت: کم کردن آلام خانواده‌ بیماران صعب‌العلاج و خاص، و کاهش هزینه‌های آنان از جمله اهدافی است که در این طرح دنبال می‌شود.
وی افزود: درد بیماری هزینه‌های بسیاری را بر خانواده‌ها تحمیل می‌کند و ابراز همدردی و کاهش بخشی از این هزینه‌ها کمک موثری است که هم رضایت خداوند متعال و هم خوشحالی خانواده‌های رنج دیده را به دنبال خواهد داشت.
خبرگزاری موج، این اقدام پسندیده اداره کل آموزش و پرورش لرستان را ارج می‌نهد.

خواندن 110 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.