چاپ کردن این صفحه
یکشنبه, 09 آذر 1399 ساعت 12:36

بهره‌برداری از مرکز غربالگری سرطان بروجرد

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

مرکز غربالگری سرطان شهرستان بروجرد در استان لرستان در آینده نزدیک به بهره‌برداری می‌رسد.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس با اشاره به بازدید خود از مرکز غربالگری بیماران سرطانی شهرستان بروجرد اظهار کرد: مرکز غربالگری بیماران سرطانی و افرادی که تحت مراقبت‌های شیمی درمانی هستند پنجشنبه هفته جاری به بهره‌برداری می‌رسد.

فاطمه مقصودی افزود: به دلیل وجود ویروس کرونا بیماران سرطانی نمی‌توانند به بیمارستان آیت الله بروجردی مراجعه کنند اما این مرکز درمانی و غربالگری که مجهز به بهترین ابزار و وسایل پزشکی روز است می‌تواند محلی برای رفع مشکلات این عزیزان باشد. درمانگاه دکتر زرینکوب نیز که در مجاورت ساختمان غربالگری قرار دارد، پیشرفت‌های خوبی داشته هرچند در مواردی با پیمانکار به اختلاف نظر رسیدند که این مساله در حال بررسی و پیگیری است و به زودی کار تکمیل و بهره‌برداری می‌رسد.

وی تصریح کرد: پس از افتتاح این مرکز غربالگری، مرکز دکتر زرینکوب نیز افتتاح می‌شود تا همشهریان عزیز بتوانند از این مراکز استفاده برده و جهت رفع مشکلات خود به این مراکز مراجعه کرده و مجبور به سفر به شهرهای اطراف نباشند و متحمل ضرر و زیان نشوند و در همین شهر معالجه شوند.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس خاطرنشان کرد: هم اکنون بیماران چه در بخش کرونایی و چه بخش‌های دیگر با بهترین شرایط بهداشت و درمان در حال معالجه هستند، مرکز مذکور نیز با امکانات پیشرفته، ابزار مدرن و فضاسازی زیبا می‌تواند در پذیرش بیماران غیر بومی نیز مثمر ثمر باشد.

 

منبع: همشهری

خواندن 45 دفعه
Super User

آخرین‌ها از Super User