چهارشنبه, 07 خرداد 1399 ساعت 10:14

از سرگیری خدمات درمانی به بیماران سرطانی در اراک

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

رئیس بیمارستان آیت الله خوانساری اراک: پس از گذشت سه ماه از درمان بیماران کرونایی از فردا خدمات درمانی به بیماران سرطانی آغاز می شود.

از سرگیری خدمات درمانی به بیماران سرطانی در اراکبه گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ رئیس بیمارستان آیت الله خوانساری اراک گفت: پس از گذشت سه ماه از شیوع ویروس کرونا و تغییر خدمات بیمارستان از درمان بیماران مبتلا به سرطان به بیماران مبتلا به کرونا ظرف امروز و فردا بیمارستان به حالت پیش از کرونا برمی گردد.
دکتر احمری افزود: با توجه به کنترل بیماری کرونا و هماهنگی های به عمل آمده با رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراك این بیمارستان پذيرش بیمار مبتلا به کرونا نخواهد داشت و بیماران مبتلا به سرطان که در این مدت به بیمارستان امیر المومنین منتقل و آنجا خدمات میگرفتند به بیمارستان آیت الله خوانساری باز گردانده میشوند.
وی افزود : در بیمارستان آیت الله خوانساری علاوه بر درمان فوق تخصصی سرطان که شامل رادیوتراپی ، شیمی درمانی، تست‌های تشخیصی آزمایشگاهی و تصویربرداری می شود خدماتی چون اندوسکوپی ، کلونوسکوپی، ماموگرافی و تشخيص زودهنگام سرطان هم به بیماران ارائه خواهد شد.
رئیس بیمارستان آیت الله خوانساری خاطر نشان کرد: درمانگاه هاى سرطان و خون، ساير خدمات سرپايي تخصصي شامل : داخلى، عفونى، قلب و گوارش نیز از دیگر خدمات بیمارستان آیت الله خوانساری است.

خواندن 18 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.