چهارشنبه, 31 ارديبهشت 1399 ساعت 10:14

افتتاح بزرگ‌ترین بیمارستان سرطان خاورمیانه در انتظار پایان کرونا

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

مدیر مرکز تخصصی رادیوتراپی و انکولوژی رضا (ع) گفت: برای افتتاح بزرگ‌ترین بیمارستان سرطان خاورمیانه با عنوان بیمارستان عباس ناظران منتظر پایان بحران کرونا هستیم.
دکتر فاطمه ورشویی با بیان اینکه قرار بود این بیمارستان اردیبهشت ۱۳۹۹ افتتاح شود، افزود: گام اولیه اورژانس و ۲ اتاق عمل این بیمارستان در مراحل نهایی و آماده بهره‌برداری بود که متأسفانه به علت شیوع ویروس کرونا این تاریخ به‌تعویق افتاده است.
او درخصوص بیمارستان ناظران توضیح داد: این بیمارستان با عنوان بزرگ‌ترین بیمارستان تخصصی انکولوژی، وابسته به انجمن حمایت از بیماران سرطانی است و هدف از ساخت آن برآوردن همه نیاز‌های بیماران سرطانی از تشخیص تا درمان است.
مدیر مرکز تخصصی رادیوتراپی و انکولوژی رضا (ع) ادامه داد: اکنون مرکز تخصصی رادیوتراپی و انکولوژی رضا (ع) بخش بستری ندارد و قرار است با ساخت این بیمارستانِ جنرال که شامل بخش‌های بستری و جراحی و اتاق عمل و... است به کمک بیماران سرطانی بیاید.
دکتر ورشویی اظهار کرد: صفر تا صد بیمارستان ناظران با کمک خیران ساخته شده است و برای تجهیز و افتتاح آن نیز همچنان نیازمند کمک مردم و خیران هستیم.
او تأکید کرد: در اولین فرصت که امکان تکمیل پروژه محقق شود، افتتاح آن نیز عملی می‌شود، اما اکنون با شرایط کرونا نمی‌توانیم زمان افتتاح را پیش‌بینی کنیم.
گفتنی است بزرگ‌ترین بیمارستان سرطان خاورمیانه در منطقه قاسم‌آباد مشهد واقع شده است. پیش‌تر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد اعلام کرده بود این بیمارستان با اعتبار ۱۱۰۰ میلیارد ریال از سوی خیران در حال ساخت است.

خواندن 54 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.