یکشنبه, 17 آذر 1398 ساعت 08:07

مرکز جامع سرطان‌شناسی جنوب شرق استان تهران در ورامین به بهره‌برداری می‌رسد

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)


کلینیک امید تهران: نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی از بهره‌برداری مرکز جامع سرطان‌شناسی جنوب شرق استان تهران در ورامین خبر داد.
سید حسین نقوی حسینی با اشاره به کمبود سرانه‌های درمانی در منطقه جنوب شرق استان اظهار داشت: در بازدید اخیر وزیر بهداشت از وضعیت بهداشت و درمان شهرستان‌های پیشوا، ورامین و قرچک و برگزاری جلسه با رئیس دانشگاه علوم پزشکی و معاون وزیر مصوبات بسیار خوبی به منطقه اختصاص پیدا کرد.
وی با اشاره به منطقه به افزایش آمبولانس و تخت دیالیز تصریح کرد: در حوزه دیالیز مصوب شد با ارائه دستگاه‌های مربوطه، بخش دیالیز در هر سه شهرستان تقویت و در حوزه اورژانس نیز به تفکیک هر 3 شهرستان  3 آمبولانس داده شود.
نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی همچنین با اشاره به پروژه بیمارستان 96 تختخوابی دانشگاه آزاد پیشوا و بلاتکلیفی آن افزود: مقرر شد در هفته پیش‌رو جلسه‌ای با حضور رئیس دانشگاه آزاد و وزیر بهداشت برگزار و در این جلسه نحوه همکاری وزارت بهداشت با دانشگاه آزاد برای ساخت بیمارستان تعریف شود.
نقوی حسینی تصریح کرد: البته وزارت بهداشت اعلام آمادگی کرده است که در صورت تحویل پروژه روند ساخت آن را به دست بگیرد  که اصرار هم دارند تا هر چه سریع‌تر این بیمارستان ساخته شود چون پیشوا فاقد حتی یک تخت بیمارستان است.
وی همچنین ادامه داد: در مورد مراکز بهداشت قلعه سین، قلعه بلند، طارند، کهنک و یوسف رضا نیز تصمیم‌گیری شد و مقرر شد آزمایشگاه و رادیولوژی مرکز شهید مهتدی هم راه‌اندازی شود.
نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: مرکز سرطان‌شناسی بیمارستان شهید مفتح ورامین نیز به عنوان مرکز سرطان‌شناسی جنوب شرق استان تهران مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرند.

منبع: تسنیم

خواندن 53 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.