شنبه, 30 شهریور 1398 ساعت 10:14

ارائه خدمات به 1219 کودک مبتلا به سرطان ساکن استان البرز توسط محک

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

کلینیک امید تهران: محک از ابتدای تأسیس تا پایان سال 1397 ، 1219 کودک مبتلا به سرطان ساکن استان البرز را تحت حمایت خود قرار داده است. این درحالی است که هر روز 6 کودک جدید در سراسر ایران به جمع کودکان تحت حمایت این مؤسسه اضافه می‌شود.
در همین راستا با دکتر آراسب احمدیان، مدیر عامل مؤسسه خیریه محک به گفتگو نشستیم تا چگونگی ارائه خدمات حمایتی و درمانی به کودکان مبتلا به سرطان ساکن استان البرز توسط محک را به اطلاع نیکوکاران ساکن این استان برسانیم.
مدیرعامل محک دکتر احمدیان تأمین هزینه‌های دارو و درمان را یکی از مهمترین دغدغه‌های محک اعلام کرد و گفت: « تأمین هزینه دارو و درمان تمامی کودکان مبتلا به سرطان در سراسر ایران یکی از مهم‌ترین چالش‌های محک است. به همین دلیل این سازمان در برنامه راهبردی 1400- 1396 خود یکپارچه‌سازی خدمات درمانی و حمایتی برای فرزندانش در سراسر نقاط ایران را هدف قرار داد. به عبارت دیگر تعداد زیادی از فرزندان محک در شهرستان‌ها درمان می‌شوند که ارتقای روز به روز ارائه خدمات شایسته به آنها از اهداف محک است. 1219 نفر از این کودکان ساکن استان البرز هستند که این استراتژی در آینده آنها نیز نقش خواهد داشت. کودکانی که پرونده‌های پزشکی تمامی آنها در بیمارستان امام علی(ع) تشکیل شده و در حال گذراندن مراحل درمان خود در این بیمارستان‌ هستند.» احمدیان در پایان افزود: «محک در طول 28 سال فعالیت تخصصی در حوزه سرطان کودکان همواره به ظرفیت‌های جامعه مدنی جهت تحقق مأموریت خود دلگرم بوده است. این سازمان با باور به اینکه بهره‌مندی از خرد جمعی موجب خلق ناممکن‌ها و ایجاد فرصت‌های بی‌نظیری می‌شود، می‌کوشد تا با همراهی نیکوکاران در جای جای این سرزمین شایسته‌ترین سطح از خدمات درمانی و حمایتی را در مسیر مبارزه با سرطان به فرزندانش ارائه دهد و در این راستا تمامی نیکوکاران در سراسر شهرهای کشور درخواست می‌کند تا کودکان مبتلا به سرطان این سرزمین را از یاد نبرده و محک را در تأمین هزینه دارو و درمان فرزندانش در تمامی شرایط اقتصادی و اجتماعی یاری دهند.»

خواندن 22 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.