دوشنبه, 07 مرداد 1398 ساعت 10:04

توسعه دفاتر خیریه انجمن امید به ۵ دفتر در آذربایجان‌غربی

نوشته شده توسط 
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

کلینیک امید تهران: مدیرعامل انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان امید آذربایجان‌غربی گفت: دفاتر خیریه این انجمن در راستای دریافت کمک‌های بیشتر از مردم و انجام اقدامات خیریه در پنج شهرستان دیگر راه‌اندازی می‌شود.
سیروس صادقی  در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در حال حاضر این انجمن تنها یک دفتر در خوی دارد و تا پایان تابستان امسال شاهد افتتاح دفاتر دیگر در شهرستان های ماکو، مهاباد، میاندوآب و بوکان خواهیم بود.
وی اضافه کرد: برقرای ارتباط مستمر بین انجمن امید و بیماران مبتلا به سرطان در هر شهرستان از مهمترین اهداف راه اندازی دفاتر شهرستانی این انجمن به شمار می رود.
وی بیان کرد: شناسایی دقیق بیماران و تکمیل اطلاعات آنان به همراه معرفی بسته خدمات درمانی، مددکاری و رفاهی انجمن امید به بیماران نیازمند از مبدا شهرستان در این طرح برنامه ریزی شده است.
مدیرعامل انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان امید آذربایجان غربی اظهار کرد: خدمات این انجمن برای بیماران مبتلا به سرطان در تمام شهرستان های آذربایجان غربی و حتی بیماران خارج از استان ارائه می شود ولی تا کنون کمکهای مردمی این انجمن تنها از ارومیه مرکز استان تامین شده است که قصد داریم با افتتاح دفاتر شهرستانی و شناسایی خیرین هر شهرستان، محدوده کمکهای مردمی را به مناطق مختلف آذربایجان غربی افزایش دهیم.
صادقی گفت: انجمن امید، کمک های خیرین هر شهرستان را برای درمان بیماران مبتلا به سرطان در آن شهرستان هزینه خواهد کرد و مطمئن هستیم با ایجاد این دفاتر و اعتمادسازی بین خیرین آن شهرستان یکی دیگر از اهداف راه اندازی دفاتر شهرستانی که ایجاد پل ارتباطی بین انجمن امید و خیرین شهرستانی است، محقق شود.
انجمن خیریه حمایت از بیماران مبتلا به سرطان آذربایجان غربی (امید) از سال ۱۳۶۹ فعالیت خود را آغاز کرد و تا کنون با ارائه خدمات درمانی، مددکاری و رفاهی به بیماران نقش بسزایی در بهبود و کاهش هزینه های بیماران نیازمند مبتلا به سرطان در منطقه ایفا کرده است.

خواندن 27 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.